Eesti kool jätkab uue hooga / Estonian School starts again

Kallid lapsevanemad,

Uuel aastal uue hooga! Meil, Eesti kooli õpetajatel, on sel õppeaastal plaanis katsetada midagi hoopis uut. Kavatseme kevadeks lavale tuua lastemuusikali, nii et läbi terve aasta harjutaksime laule ja sõnalist teksti, mis siis ühtlasi oleks laste jaoks eesti keele õpe. Loodame etendusse põimida ka liikumist või tantse. Praegu tegeleme näidendi/muusikali leidmisega.
Nagu ikka selliste suurte projektide puhul, loodame ka teie lahkele abile. Meil on vaja kostüüme, lavakujundust, tekstide paljundust jne. Kui kellelgi on Eestis sõpru või tuttavaid, kelle poole pöörduda meile sobiva näidendi, nootide või taustamuusika leidmiseks, tuleks seegi kasuks.
Igal koolipäeval teeme siiski ka vahelduseks midagi muud: umbes pooletunnise kunsti-, ajaloo- või teadusprojekti. Ka siin on lubanud vanemad meid aidata.
Ootame teid kõiki esimesel koolipäeval,  5. oktoobril, Berkeleys koosolekule. Pakume kohvi ja kooki ning räägime oma plaanidest. Loodame, et igaüks teist leiab endale meelepärase viisi kaasalöömiseks. Lastel on samal ajal kool.
Loodame teid kõiki näha 5. oktoobril rõõmsate ja teotahtelistena.

Palun andke teada, kas te osalete sel algaval kooliaastal.

Dear Parents,

A new year, and new energy!  We, the Estonian school teachers, have plans to do something new and different this year. We are planning to do a children’s musical theater performance in the spring, through which the children will learn songs and dialogue, while building language skills and encouraging movement and dance.
As with all big projects, there will be opportunities to help: with costumes, staging, copying scripts, and – to start with – finding just the right musical.  We also plan to incorporate special projects into each school day, and look for your help with art, history and science projects.
Our first school day is October 5th. While the children are in class, we invite you to join us for coffee and cake. We would like to talk about the program, and hear about your interests and ideas.  Hope to see you all!
Please let us know now if you plan to participate this year.
Leelo, Mai-Liis, Riina, Tõnu

lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga